Dołącz do Nas
Wszystko dla Oławy

Miasto Oława, to wspólna sprawa całej naszej lokalnej społeczności. Stowarzyszenie „Wszystko dla Oławy” od lat działa na rzecz mieszkańców naszego miasta podejmując wiele inicjatyw społecznych mających na celu poprawę warunków życia w naszej ukochanej miejscowości.

Dbamy o środowisko, czystość i porządek. Zwracamy uwagę na zaniechania lokalnych władz w kwestiach istotnych dla nas wszystkich, motywując tym samym władze do podejmowania stosownych działań i wypełniania ciążących na nich obowiązków.

Przeprowadzamy różnego rodzaju happeningi, organizujemy wydarzenia edukacyjne, zajmujemy stanowisko we wszelkich sprawach, w których dostrzegamy zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców bądź zagrożenie dla środowiska naturalnego.

Dążymy do tego, aby nam wszystkim - mieszkańcom Oławy, żyło się lepiej w naszym wspólnym mieście.

Jeśli również Tobie, leży na sercu dobro naszej lokalnej społeczności i naszego miasta i chcesz nas wesprzeć, zapraszamy w nasze szeregi. Kontakt z władzami stowarzyszania pod adresem kontakt@wszystkodlaolawy.pl

Jeśli zaś z jakichkolwiek względów nie możesz zaangażować się osobiście w działalność naszej organizacji a uważasz naszą działalność, którą wykonujemy pro bono, za użyteczną i ważną dla całej naszej lokalnej społeczności, możesz wesprzeć nas również w formie darowizny poczynionej na rzecz stowarzyszania na nr rach. bankowego Wszystko dla Oławy:

BNP Paribas 15 1600 1462 1896 7516 1000 0001

Wszelkie otrzymane od Państwa wsparcie finansowe, przeznaczone zostanie wyłącznie na realizację celów statutowych stowarzyszenia.

Z góry dziękujemy za udzielone wsparcie !!!

Please publish modules in offcanvas position.