O nas

Kilka słów o Nas
Wszystko dla Oławy

Pomysł na powołanie stowarzyszenia Wszystko dla Oławy zrodził się w głowach mieszkanek i mieszkańców, którzy widzą w naszym pięknym mieście wiele nowych możliwości i mają ogromna energię do działania.

Naszym celem jest zmobilizowanie oławianek i oławian do szerokiej aktywności na rzecz lokalnej społeczności i dobra miasta. Chcemy pokazać mieszkańcom, że wiele rzeczy w Oławie można zrobić lepiej i mamy na to wpływ. Chcemy - najkrócej - po prostu zmieniać nasze miasto na lepsze.

Zajmiemy się formą różnych działań prospołecznych, skierowanych do wszystkich grup wiekowych. NASZĄ MISJĄ będzie wyzwolenie w jak największej części społeczności Oławy energii do działania. Będziemy pokazywać, co zostało w Oławie zrobione, a co nie albo mogłoby być zrobione lepiej.

Jesteśmy grupą otwartą na ludzi, dla których chcemy pracować. Kochamy Oławę i uważamy, że jest to miasto o ogromnym potencjale, który drzemie w mieszkańcach. Potencjał ten wynika również z bardzo dobrego położenia miasta, jak i jego historii. Nasze działanie ma sprawić, że nie zostanie on zmarnowany.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą dynamizmu, rozwoju, aktywności, historii i tradycji w nowej odsłonie, ludzi ambitnych, postępowych, wyznaczających nowe trendy, prekursorów, otwartych na nowe, tolerancyjnych.

Jesteśmy stowarzyszeniem apolitycznym, ponad wszelkimi podziałami. Chcemy być otwarci na dyskusję, argumenty i konstruktywną krytykę.

Naszym hasłem jest: WSZYSTKO DLA OŁAWY - OŁAWA DLA WSZYSTKICH!

Please publish modules in offcanvas position.